OLSZEWSKI MASZYNY BUDOWLANE SP. Z O.O.
Unia Europejska

OLSZEWSKI MASZYNY BUDOWLANE SP. Z O.O.

21-500 Biała Podlaska, Sławacinek Nowy 26b, tel./fax (83) 342 14 77, tel. kom. 0 601 091 438

Firma nasza świadczy usługi  wydobycia piasku i żwiru spod lustra wody nowym wydajnym refulerem/pogłębiarką/koparką ssącą marki Smok.

Refuler nasz jest maszyną dużą i dlatego   podejmujemy się prac które wymagają wydajności. W ekstremalnie sprzyjających warunkach eksploatacji osiągana wielkość wydobycia zbliżała się do 200tyś ton miesięcznie. przy pracy całodobowej.

W związku z tym, że nasz refuler jest doskonale przystosowany do przemieszczania z jednego miejsca eksploatacji na kolejne przy użyciu standardowych środków transportu, podejmujemy się też zadań stosunkowo małych, które ze względu na swoją skalę są zazwychaj odrzucane przez innych usługodawców.

Refuler nasz jest urządzeniem wykonanym zgodnie z dokumentacją zatwierdzoną przez Polski Rejestr Statków i zarejestrowanym w Urzędzie Żeglugi Śródlądowej i dlatego może świadczyć usługi również na rzekach i kanałach żeglownych.

Galeria

Nasza firma realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pod numerem 151 i nazwą "Unowocześnienie firmy poprzez wprowadzenie innowacyjnych usług refulerem" oraz projekt pod nr. 211. i nazwą "Unowocześnienie firmy poprzez zakup równiarki z osprzętem do stabilizacji i zagęszczania gruntu" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 - 2013 Oś Priorytetowa I. Przedsiębiorczość i Innowacje, Działanie 1.2 współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Budżetu Państwa

PROGRAM REGIONALNY Narodowa Strategia Spójności